Asterstraat, Oudsbergen (Meeuwen)
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Asterstraat te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Diensten in de buurt van Asterstraat
Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.Filteren op categorie:
Auto
- Benzinestation - 497m
Esso Express - ExxonMobil
Genkerbaan, 18 3670 Meeuwen - Parkeren - 364m
Genkerbaan
Handel
- Supermarkt - 375m
Aldi
Genkerbaan, 14 3670 - Schoenen - 307m
Shoe Discount
Genkerbaan, 12 3670 - Slagerij - 397m
Deferm-Evens
Hoogstraat, 46A - Fietsen - 421m
J. Jonckers
Hoogstraat, 67 3670
Openingstijden: Mo 13:00-19:00; Tu-Fr 09:00-12:00,13:00-19:00; Sa 09:00-12:00,13:00-16:00; Su off - Meubilair - 413m
Meubelen Geusens
Hoogstraat, 42-44 - Banketbakkerij - 541m
Visser
Hoogstraat, 17 3670
Restauratie
- Restaurant - 218m
‘t Schuurke
Tulpenstraat, 4
Openingstijden: We-Su 00:00-24:00
Gezondheid
- Apotheek - 310m
Foulon
Hoogstraat, 68 3670
Anderen
- Schuilplaats - 322m
Genkerbaan - Recycling - 216m
Salviastraat - Recycling - 216m
Salviastraat - shop-locksmith - 404m
Hoogstraat, 46