Asterstraat, Geel
U kunt een kaart en een lijst van locaties en diensten die beschikbaar zijn in de buurt van Asterstraat te vinden. Hotels, restaurants, sportfaciliteiten, scholen, geldautomaten, supermarkten, benzinestations en meer
Diensten in de buurt van Asterstraat
Klik op het selectievakje naast de naam van de dienst om de locatie van de geselecteerde services op de kaart weer te geven.Filteren op categorie:
Auto
- Parkeren - 255m
Pas - Parkeren - 350m
- - Qarad - geen kosten
Dokter Peetersstraat - Parkeren - 326m
Pas, 196 - Parkeren - 273m
Pas - Parkeren - 351m
Pas - Parkeren - 292m
- - Privé toegang
Waaiburg - Parkeren - 283m
- - Parkeren - 297m
Dokter Sanodreef - parkeerplaats - 517m
Scholen
- rijschool - 428m
De Geelse Rijschool
Pas, 212
Telefoon: +32 14 59 27 87
E-mail: info@geelserijschool.be
Handel
- Kopieer winkel - 423m
het huis van frie
Pas, 174 2440 Geel - Bloemist - 311m
De Bloemenfiets
Pas, 223
Telefoon: +32 471 71 99 22
Openingstijden: We,Th 10:00-19:00; Fr 13:00-19:00; Sa 10:00-17:00; Su 10:00-13:00 - Boekenwinkel - 452m
Jobart
Veldstraat, 28A
Vrije tijd
- Voetbal - 141m
KFC Stelenbaan
Asterstraat - Boules - 479m
Stelenseweg, 19
Restauratie
- Restaurant - 407m
U-Ziel
Pas, 188 2440 Geel
Telefoon: +32 496 53 72 68
E-mail: info@u-ziel.be - Café - 469m
't Vooruitzicht
Stelenseweg, 19
Telefoon: +32 14 57 90 48
E-mail: tvooruitzichtgeel@gmail.com
Openingstijden: Mo-Fr 10:00-16:00
Gezondheid
- Ziekenhuis - 406m
OPZ Geel (openbaar psychiatrisch zorgcentrum)
Dr. Sanodreef, 4 2440
Telefoon: +32 14 57 91 11
Nutsbedrijven
- gemeenschapscentrum - 450m
Stelenseweg, 19
Transport
- Fietsparkeren - 458m
- - Privé toegang - Fietsverhuur - 429m
Fietsverhuur Suzy Van Lommel
Korenbloemstraat, 13
Telefoon: +32 494 72 98 67
E-mail: suzy.van.lommel@telenet.be
Toerisme
- Toeristische Informatie - 335m
Dokter Sanodreef
Anderen
- office-association - 300m
Al-Arm
Pas, 255
Telefoon: +32 14 56 73 15
E-mail: al-arm.vzw@hotmail.com - office-company - 360m
Qarad
Pas, 257
Telefoon: +32 14 49 04 22
E-mail: info@qarad.com - office-it - 390m
JAMADATA
Pas, 192 2440 Geel - Prullenbak - 80m
Asterstraat, 33 - Prullenbak - 297m
- - stad Geel
Tulpenstraat, 1 - Prullenbak - 220m
Waaiburg, 125 - Prullenbak - 258m
- - stad Geel
Waaiburg - Prullenbak - 271m
- - Stad Geel
Dahliastraat, 21,23 - Laadstation - 439m
- - Last Mile Solutions